Kobieta zmienną jest, tak przynajmniej mówi znane wszystkim przysłowie. Moda też się zmienia a jej kreatorzy niezmiennie udowadniają, że ich kreatywność i artystyczne wizjonerstwo nie znają żadnych granic. Tegoroczne kolekcje wprowadzą do naszych szaf powiew lekkości, świeżości i filigranowości. Według modowych magazynów nie zabraknie też propozycji dla outsiderek ceniących ponad wszystko komfort i wygodę.

Sukienki idealne na wieczorne spacery i okolicznościowe imprezy – magazyny modowe oszalały na ich punkcie

Przez ostatnie lata atrybutem modowym sezonu letniego bez wątpienia były długie spódnice. W tym roku projektanci postanowili rozwinąć ten nurt i na pokazach mody zaprezentować swoją najświeższą interpretację długości MAXI. Na sklepowych półkach nie zabraknie miejsca dla długich, koronkowych sukni, których lekkość podkreślą pastelowe kolory z dominującymi odcieniami zieleni, różu i kobaltu.

Dla tych kobiet, które wolą nosić się nieco luźniej prekursorzy mody przygotowali coś naprawdę ekstra! Podczas pokazów mody organizowanych przez kreatorów światowej sławy na wybiegach mogliśmy obejrzeć szare bluzy przedstawione w kilku różnych odsłonach.

Tegoroczne trendy to zabawa kolorami, teksturami i motywami. Im bardziej abstrakcyjne połączenia w codziennej stylizacji, tym lepszy dowód na własną interpretację światowych trendów zaprezentujemy. Ołówkowa spódnica, stylowe trampki, luźna bluza i sportowe nakrycie głowy to tylko propozycja na modną tego sezonu stylizację.