Nad pomysłowością jaką w swoich projektach każdego roku udowadniają nam światowi dyktatorzy mody, nuda i monotonia nie mają prawa bytu. O ile jednak projektanci oszczędzili mężczyzn, którzy od lat cenią klasyczne dodatki do swojej garderoby, o tyle kobiety powinny czym prędzej przygotować swoją garderobę na totalną metamorfozę!

„Muchy” chowamy do szuflady, teraz hitem są okulary w wersji mini!

Modelki prezentujące najnowsze kolekcje odzieży podczas pokazów przykuły uwagę widzów małymi okularami, w których prezentowały się dość zaskakująco. Przyzwyczajeni do ogromnych much, które przez ostatnie lata towarzyszyły kobietom możemy odnieść wrażenie jakby najnowszy trend był nieco oderwany od rzeczywistości. Czas pokaże czy jesteśmy gotowi na taką rewolucję.

Mini torebki a może kosmetyczki?

Torebki to słabość każdej kobiety, dlatego akurat w tym przypadku rewolucja modowa niezależnie od wizji projektantów znajdzie swoich zwolenników. Według magazynów modowych tego lata w sklepach będą królować będą kuferki w kształcie… kosmetyczek. Takie nowości dodają jednak odrobiny humoru a przecież lato powinno kojarzyć się z szaleństwem i zabawą.

Duże printy – motyw obowiązkowy, który w mgnieniu oka stał się europejskim hitem

Małe okulary, małe torebki… czy wszystkie akcesoria tego lata będą modne w wersji mini? Nie! Dyktatorzy mody wiedzą, że zachowanie równowagi to podstawa, dlatego w tym roku postawili na duże printy, które przyozdobią szale, chusty i sportową odzież.

Sezon lato 2018 szykuje dla nas prawdziwy szał modowych trendów. Już teraz zaopatrzcie się w nowy magazyn modowy i wypatrujcie promocji, bo przy takiej metamorfozie garderoby można szybko zapomnieć o kontroli budżetu!